1080P

Black Mirror izle Türkçe Dublaj - Altyazılı
MultiDil

Black Mirror izle Türkçe Dublaj - Altyazılı

Black Mirror (Kara Ayna), 4 aralık 2011 de yayınlanmaya başlayan bir Ingiliz dizisidir. İlk sezonu 3 bölüm olan dizinin her bölümü kısa film tadında birbirinden bağımsız senaryolara sahiptir. Hatta öyle ki her bölüm farklı yazar, yönetmen, senarist ve oyunculara sahiptir. Bölümlerin süreleride farklıdır. Bölümlerin tek ortak noktası ise gelişen teknolojinin insanlığa sağladığı yararların dışında nasıl bir zarar vereceği konusudur. Black mirror izle yenlerine çok farklı bakış açıları sunan türünün tek örneği olmaya aday bir dizi. Biz bu konuyu yazarken dizinin 3. sezonu yayınlandı. Sanırım 4. sezonda gösterime girecek. Senaryo hazır fakat onay bekliyoruz demiş black mirror ekibi. Sitemizde Black mirror dizisinin tüm sezonlarını türkçe dublaj ve altyazılı izleme seçeneği ile bulabilirsiniz.

 26467İZLENME

 1FAVORİ

 8.9İMDB

Detay
www.Filmmotto.Com adresimizin yeni ismi www.filmgo.org olarak değiştirilmiştir. Çakma ve kopya sitelere itibar etmeyiniz. TAKLİTLER ASLINI YÜCELTİR!!
  Her bölüm bağımsız olduğundan istediğiniz bölümü izleyebilirsiniz. Diğer sezonlar eklenecektir.

  Beğen
11
5
Reklamı geçmek için 8 saniye kaldı
Black Mirror izle Türkçe Dublaj - Altyazılı 7.8 / 10 29 kullanıcı oyu.
PUAN : 7.8


 Black Mirror Filmi Yorumları

8 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
huso mıl 27 Temmuz 2018, Cuma
yasa yasa
Avatar
Ziyaretçi
Berkay Özgül 03 Nisan 2018, Salı
4.sezon türkçe altyazılı olarak ekler misiniz?
Avatar
Ziyaretçi
MetinC 26 Ocak 2018, Cuma
Şimdiye kadar hiçbir film veya diziye yorum yapmamış biri olarak bu ilk yorumum. Diziye puanım 10/10. Bize dayatılan teknolojinin hangi noktalara gelebileceğini çarpıcı bir şekilde işlemişler. Bence dizi tarihinde dönüm noktası oluşturacak kadar güzel bir dizi.
Avatar
Ziyaretçi
RK 16 Eylül 2017, Cumartesi
Üzerinde oturup saatlerde düşünülmesi gereken ve kendimize çeki düzen vermemiz konuşunda bizi uyaran bir birinden güzel 3 bölüm. Kesinlikle izlenmeli ve izletilmeli.
Avatar
Ziyaretçi
ömer faruk 24 Ağustos 2017, Perşembe
iğrenç bir filmdi yorumlara aldanıp izlemeyin
Avatar
Ziyaretçi
Uğur 13 Ağustos 2017, Pazar
2. Bölüm için yazıyorum. Konu gerçekten çok iyi işlenmiş. Bize dayatılan bu kapitalist sistemi bilim kurgu ve teknoloji ile harmanlayarak benzer şekilde işlemiş. Her ne kadar bu sisteme karşı çıkıp boyun eğmesek bile eninde sonunda kendimizi başrol oyuncusu olarak buluyoruz..
Avatar
Ziyaretçi
ftykjuty 17 Haziran 2017, Cumartesi
abiii buunlar ne böyle çok fenaa çokkk süperr
Avatar
Üye
  onrknr 31 Mayıs 2017, Çarşamba
çok iyi lan :D
İMZA
O.K

Benzer Filmler

1080P
Black Mirror izle Türkçe Dublaj - Altyazılı
Black Mirror izle Türkçe Dublaj - Altyazılı
Black Mirror (Kara Ayna), 4 aralık 2011 de yayınlanmaya başlayan bir Ingiliz dizisidir. İlk sezonu 3 bölüm olan dizinin her bölümü kısa film tadında birbirinden bağımsız senaryolara sahiptir. Hatta öyle ki he...
  •   Tür : Black Mirror
  •   İzlenme: 26467
  •   11
      5
  •   Vizyon : 2011
  •   Süre : 60 Dk.
IMDb8.9
MultiDil