İzledim Sonra İzle Bildir
Filmi Oylayın:
Oylama : 0 / 10 - 0 kullanıcı

Demir Gökyüzü 2 – Iron Sky 2 izle 2018 başlarında tahminen şubat ayında çıkacak bir aksiyon macera filmidir. Tabi her ne kadar bilim kurgu tadında bir film olsada, bilmiyoruz nedendir imdb de bilim kurgu kategorisine dahil edilmemiştir. Bu zor kategorinin başarılı örneklerini de ülkemizde göremiyoruz zaten. Hem üst teknoloji hem de kamera ve yönetmenin gerçketen usta olması gerektiğinden olsa gerek. Fakat avrupa ve amerika da bu kategorinin başarılı örneklerini görmek mümkün. Bu yüzden bu filmi bilim kurgu olarak keyifle izleyebiliriz diye düşünüyorum. Demir Gökyüzü 2 – Iron Sky 2 izle sizler için 1080p burada olacak.

iron sky 2 izle

İlk filmi 2012 de vizyona giren Iron Sky, artık Iron Sky serisi de diyebiliriz sanırım. Devamıda gelir iyi bir hasılat yakalarsa bu filmde ki iyi bir sinema geliri elde etmişti ilk filminde. Bu defa hayranlarının karşısına 6 yıllık uzunca bir aradan sonra çıkan film için beklentiler üst düzeyde. Iron Sky 2 The Coming Race izleyicilerine tanıtılan ismi ilk fragmanıyla beraber yayınlandı. Konu olarak pek bilgi verilmeyen filmde hitleri görüyoruz. İlginç silahlar ve hatta dinazorlarla beraber. Fragmanda yeni bir dünyanın doğuşuda görülüyor. Hitler bu dünyayı ele geçirmeye çalışacak. 

Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim Timo Vuorensola ve filmde Udo Kier, Julia Dietze, Stephanie Paul gibi isimleri oyuncu olarak görüyoruz. Demir Gökyüzü 2 – Iron Sky 2 izle türkçe dublaj olarak sizlere sunacağımız bir filmdir. Vizyona girer girmez ilk sunumu verilecektir. Sonrasında ise Demir Gökyüzü 2 – Iron Sky 2 1080p izle sevenlerle buluşacak.

Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
  • güzel filme benziyor

  • [b]demir gökyüzü 2 izle[/b]mek için sabırsızlanıyorum

  • Bunun ilk filmi biraz geyikti o yüzden bilim-kurgu kategorisine almamışlardır :)