İzledim Sonra İzle Bildir
Filmi Oylayın:
Oylama : 0 / 10 - 0 kullanıcı

Tüm dünya'ya akıllarını ters döndüren oyunlarıyla ün salmış bir akıl manipülatörü. Derren Brown Manipülasyon izle dikten sonra kendi hayatınızı sorgulayabilecek bir yaşama dönüşebilecek bir hayata sahip olacağınız düşünmelisiniz. Yaptığı zihin oyunlarıyla insanlara hiç yapmayacakları şeyleri yaptırabilecek bir kişi olduğunu söyleyebiliriz. Kimilerine göre çok zeki, kimileride düzenbazın birisi olduğunu düşünmekte. Tabi bu düşünceler Derren Brown Manipülasyon izle diğinizde tamamiyle değişeceğini düşünmekteyim. Yaptığı akıl oyunları bizlerin zekasının o kadar üstünde olaylar ki biz yaptığı oyunları anlayana kadar iş işten geçmiş, Derren Brown istediğini elde etmiş oluyordu. Onu bu kadar ünlü olmasını sağlayan yaptığı zihin oyunlarını nasıl gerçekleştirdiğine dair bir pek fazla bir ipucu olmasada insanlar Derren Brown Manipülasyon izle mekten oldukça zevk aldıklarını söyleyebilir. İngiltere başta olmak üzere önde gelen tüm dünya ülkelerinde gösteriler düzenlemiş olan İngiliz şovmen, televizyondan yayınladığı gösterilerlede tüm dünya'ya ulaşmayı başaran ender şövmenlerden bir tanesi. Ayrıca İngiltere'de Trick of the Mind adıyla düzenlediği kendine aitte bir programı mevcuttur. Peki Derren Brown şovlarını nasıl gerçekleştirmektedir.

Derren Brown Manipülasyon 1080p izle

Basit bir masada elinde birkaç kağıtla ya da bozuk parayla yapabileceği ilizyonlara inanamayacaksınız. Modern çağın sihirbazı desek yerinde olur. İnsanlara karşı sürekli güler yüzlü tavırlarıyla büyük bir kesim insan tarafından takip edilen Derren'i diğer sihirbazlardan farklı yapan nedir. O toplumun psikolojisini çok iyi anlayan ve yorumlayan buna göre yaratıcı fikirler üretebilen bir ilizyonisttir. Basma kalıp şapkadan tavşan çıkarma numaraları Derren'e göre değildir. O sürekli yeni trendleri takip etmekte ve bunlara göre yaratıcı daha önce yapılmamış numaraları insanlara sunabilmesi onu bu denli yapan özelliklerinden sadece bir tanesi. İngiltere'de sürekli halkın içerisine karışıyor ve televizyonlarda yapması yasak olan gösterileri bire bir halk içerisinde yapıyor ve bunlarıda bir video kanalında dünya ile paylaşıyordur. Derren Brown Manipülasyon izle diğinizde de zaten ne kadar zeki fakat kusursuz biri olmadığını göreceksiniz. Derren yaptığı kişisel hatalarıyla ne kadar doğal olduğunu halka göstermeye çalışıyordur ya da insanları buna inandırmaya çalışmaktadır. Fakat bir gerçek var ki şuana kadar benim gördüğüm en iyi ilizyonist ve şovmen olduğunu rahatlıkla şöyleyebiliriz. Derren Brown Manipülasyon'da zaten onun şovlarının bir çeşit belgesel-sinema filmi türüne dönüştürülmüş hali gibi düşünebiliriz. Daha önce Derren Brown'u görmemiş veya duymamış iseniz Derren Brown Manipülasyon izle diğizde hayatınızda önemli değişiklerin olacağını unutmayınız. Şimdiden sizlerin eğlenceli bir program bekliyor. Derren Brown Manipülasyon izle dikten sonra yorum yapabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
  • sahtekarlıgı ve dolandırıcılığı sanat olarak göstermeyin kardeşim, be ne ya örnek oluyorsunuz suça meyilli kişilere. Manipülatörmüş, öyl ya size göre bir terim ingilizce ise o bilimseldir, sahtekar ve dolandırıcı işte ne kıvırtıyrosunuz.