İzledim Sonra İzle Bildir
Filmi Oylayın:
Oylama : 0 / 10 - 0 kullanıcı

Walt Kowalski emekli bir tamircidir. Gündelik rütunlarını gerçekleştiren Walt her zaman yaptığı gibi evinde araba tamir ederken içkisini yudumlamak ve berberiyle olan ayda bir görüşmesi gibi rütunları vardır. Yakın zamanda eşi ölmüştür. Eşinin son vasiyeti ise kocasının ondan sakladığı tüm sırları itiraf etmesidir. Fakat ortada ilginç bir durum vardır. Walt Kowalski'nin karısından sakladığı hiçbir gizlzi kalmış sırrı yoktur. Clint Eastwood'un yönetmenliğini ve aynı zamanda da oyunculuğunu üstelendiği 2008 yapımı Gran Torino filmini seyrettikten sonra yorum yaparsanız filmgoo.com olarak minnettar oluruz.

Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
  • Salam.Arkadaslar heyatinizda izleyeceyiniz en guzel filmler arasinda en ust siralarda yer ala bilecek bir film.Sadece muhtesem.Tesekkurler.

  • Film güzel yavaş işleyen konusu olmasına rağmen başarılı ;) teşekkürler ;)

  • izlemeye değer Clint Eastwood sevenlerden iseniz esprilerini daha iyi anlar ve keyif alırsınız.ilk yarıda acaba ne olacak neden durgun diyebilirsiniz ama sonrasında çok daha keyif alabileceğiniz bir film.tavsiye ederim izleyin.öyle çok hızlı aksiyon değil ama yavaş işliyor gibi görünsede bence eastwood anlamlı kaliteli iyi bir film yapmış izlemeye değer.teşekkürler filmgo emeğinize ve ellerinize sağlık.

  • Kesinlikle izleyin derim