İzledim Sonra İzle Bildir
Filmi Oylayın:
Oylama : 0 / 10 - 0 kullanıcı

Hint filmleri arasında sitemizde uzun zamandır böyle türlere yer vermiyorduk. Bunun farkında olarak 2017 yılınd çıkan Raabta filmini sizlere payaşmaya karar verdik. Raabta filmi dram ve gizem unsurlarını bir arada işleyen eşsiz bir eser. Filmin imdb puanına aldanıp filmi seyretmekten vazgeçmeyin zira Raabta filmi bundan daha fazlasını sizlere verebilecek bir potansiyele sahip. 

Hint filmi

Raabta altyazılı izleyebileceğiniz gibi Raabta 1080p izleyemek isteyenleride memnun ediyoruz. Raabta filminin fragmanını izleyerek daha kapsamlı bilgiye sahip olabilirsiniz. Filmgoo.com iyi seyirler dileriz…

Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
  • hint filmi seven biri olarak söylüyorum bence o puan bile fazla. lutfen kadınlar senaryo yazmasın:)

  • Bu filmin senaristi Siddharth ve Garima adında bir kadın ve bir erkek gerizekalı seksist cinsiyetçi aptal. Ki sadece kadın yazsa bile senaryoyu beğenmeyebilirsin ama bunun yazan kişinin kadın olmasıyla ne alakası var? Erkeklerin yaptığı her film mükemmel mi? Ya vallahi aptalsınız. Çükünüz var diye mükemmel sanıyorsunuz kendinizi.

  • iyi bir romantik aişk filmi. kadın eli değmesi iyi olmuş .

  • kadınlar senaryo yazmasın saçmalığına asla katılmamakla,bunun cinsiyetçi bir söylem olmasınından ötürü kınamakla birlikte dünyaca ünlü romanların ve onlardan hazırlanan filmlerin kadın yazarların sayesinde doğduğunu söylemek isterim.bilakis kadınların hayal gücü daha yüksek olduğu için kadınlar senaryo işinde çok daha iyiler.ben türk dizisi izlemiyorum yıllardır ama hatıladığım kadarıyla birçok dizide kadınların imzası vardı ve onlar reyting rekorları kırıyordu.yıl olmuş 2017 ama hala cinsiyetçi söylemler yazık.. filme de birkaç yorum yapmak gerekirse bu film,hint filmlerine baş kaldırıp batı özentiğine açılmak istemiş,onu da başaramamış bir film.hint felsefesinde çok popüler olan reenkarnasyon konusunu batı kafasında çekmek hint milletine cazip gelmedi ki film gişede fena battı.çiftin normal yaşamda 2 günde,önceki hayatlarında 2 dakikada kör kütük aşık olmaları,acayip ötesi saçma durumlar,sonunun saçmalığı,aralarda bayağılıklar falan böyle film olmaz dedirtiyor.öyle bir karıştırmışlar ki işi tam bir aşure çorbası.tek beğendiğim yardımcı erkek rolündeki jim sarbh.çok karakteristik bir yüzü var.sushant ise böyle işler yaparsa kendine yazık eder.o çocuk dramalarda,biyografilerde,yahut nispeten daha derdi olan bir şeyler anlatan filmlerde oynamalı.yardımcı rollerde daha iyi olabileceğini düşünüyorum.bence sushant jön terimini doldurmuyor.

  • ayıp oluyo ayıp. çükle ne alakası var. uzun saçla alakalı bu konu.