İzledim Sonra İzle Bildir
  • IMDB:: 5.2
  • İzlenme::
  • Kategori:
  • Ülke:
  • Tarih:
  • Etiketler:
Filmi Oylayın:
Oylama : 0 / 10 - 0 kullanıcı

Reset izle, Günümüze hiçte uzak olmayan bir geleceğe götüren Reset filminde akıl almaz olaylar yaşanacak. Aksiyon ve bilim kurgu filmlerinin sınırlarını zorlayacak olan Çin yapımı Reset izle yicilerine eşsiz bir deneyim kazandıracak. Uzun süre akıllardan çıkılmasına imkan vermecek olan Reset filmi için şunları söyleyebiliriz; Astrofizik ve zaman makinaları alanında uzman bir bilim insanı olarak çalışmalar yürütün Xia Tian oldukça yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Ailesinden ayrı bir yaşam sürmesi gereken Xia Tian oğlu ile sürekli video görüşme yaparak hasret gidermeye çalışıyordur. Birgün her zaman olduğu gibi oğluyla görüşen Xia Tian oğlunun bir anda görüntüden kaybolması oğlunun kaçırıldığı hissini uyandırır. Arabasına atlayarak eve doğru yola çıktığı sırada oğlunu kaçıran örgüt tarafından o da kaçırılır.Gözlerini açtığında depo gibi bir yerde oğlunun ağladığını görür. Canından çok sevdiği oğlu gözlerinin önünde korkmuş ve ağlamaklıdır. Teröristler genç kadından 1 saat içinde veri deposunun arşivlerini istemektedirler. Geç kalırsa oğlu ölecektir. Xia acil bir şekilde istedikleri verileri getirirler fakat çok geç kalmıştır. Örgüt üyeleri Xia Tian'ın oğlunu gözlerinin önünde öldürülür. Oğlunun gözlerinin önünde öldürülmesi Xia Tian'yı kendinden geçirmiştir. Hayatının en değerli varlığını kaybetmenin üzüntüsüyle Xia Tian serbest bırakılır. Oğlunun acısıyla yaşamayacağını düşünen Xia bişeyler yapmaya karar verir. Üzerinde çalıştığı bir zaman makinası ile boyutlar arası dolaşmayı mümkün kılacak bir teknolji geliştirmiştir. Fakat herşey test aşamasında insan deneyleri daha başlamamıştır. Xia Tian ise tehlikeleri bir kenara bırakıp oğlunu kurtarabilmek için geçmişe gitmek ve yaşanan olaya engel olabilmek ister. Fakat geçmişe gitmek ve olaylar arasında sıkışıp kalmak çok tehlikeli ve zor bir durumdur. Bakalım genç kadının geleceği nasıl şekillenecektir. Tekrar oğluna kavuşmayı başarabilecek midir?

Reset 1080p izle

Yapımcılığını ünlü aktör Jackie Chan'in yapmış olduğu Reset filminin konusunu özetlemeye çalıştık. 2017 yılında çıkan konusuyla ve aksiyon dolu sahneleriyle oldukça sürüyleyici bir film olma özelliği taşıyan Reset izle yicileri olarak çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Sizler için Reset 1080p kalitesinde sitemizde yer alacaktır. Türkçe dublaj dil seçeneği ile de Reset filmini sizler için paylaşıyoruz. Filmgoo.com olarak iyi seyirler diliyoruz.

Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
  • Görüntü, ses ve altyazı.. Her biri ayrı telden oynuyor.. Çeviri de yeterli değil. Efektler iyi olmamış. Bu haliyle izlenmez. Düzelince izlenir mi? IMDB puanı olan 5.2 isabetli olmuş. 5-5.5 puanlık filmleri izliyorsanız izleyin. Ben bilim-kurgu, zamanda yolculuk vs konularını sevdiğim için sonuna kadar zorladım ama şuan kaybettiğim zamana üzüldüm.

  • yorumunuz üzerine kontrol ettim fakat ne ses de ne de altyazıda bir sorun göremedim. Zaten senkron sorunu olsa sonuna kadar izlemezdiniz.