5

İzledim Sonra İzle Bildir
Filmi Oylayın:
Oylama : 0 / 10 - 0 kullanıcı

Rusya'nın aksiyon filmleri türüne kazandırdığı en iyi yapımlardan bir tanesini sitemizde paylaşıyoruz. 3.9 imdb puanıyla olumsuz bir izlenim yaratmış gibi gözüken film hakkındaki tüm olumsuz davranışları boşa çıkaracak türden bir olay örgüsüne sahip. Rusya'nın bir zamanlar merkezinde olduğu Soğuk Savaş dönemlerini bilmeyen belkide çok azdır. Bu dönemlerde Rusya sivil ve askeri personel kaybını çok aza indirmek için bir çatı altında süper güçlere sahip insanlar yaratmıştırlar. Oldukça başarılı sonuçlar doğuran proje kapsamında Rusya'nın düşmanları bir bir yok edilmeye başlanmıştır. Türkçe dublaj ve altyazılı dil formatlarında seyredeceğiniz Zashchitniki filmi hakkında görüşlerinizi de yorumlarınızla bizlere iletmeyi eksik etmezseniz bizleri mutlu edersiniz.

Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
  • aynı tarzda amerikan filmleri oldumu imdbciler 7.0 8.0 puanı yapıştırıyor,affetmiyor...buna neden bu kadar düşük puan vermişler ki!bence emeğe saygı...fantastik bir film.izlenebilir...hep amerikalılar kendilerini ve ülkelerini övecek değiller ya!

  • Bu film abd yapimi olsaydi imdb 8. 9 olmasini birak marvel sahip cikar karekterleri avengers e dahil ederdi avengers infinty war da bile izlerdik hulk ironman thor galaksinin koruyuculari ve daha fazlasiyla beraber savasirlardi arkadaslar rus yapimi guzel film izleyin kotu degil rus sinamasi gelisti darisi. Bizim sinamamiza

  • ne zamandır bu filmi bekliyodum teşekkürler.

  • film güzel ama aşırı klişe efektler iyi olsada esinlenme hatsafhada oyunculuklar filan derken imdb çok da şaşırtıcı değil.

  • kalitenizden şüphe yok çok iyisiniz. ama filmler biraz geç düşüyor. yani izlemiş oluyoruz. sizden ricamız .

  • Siyahlı kazak asıllı bir Rus

  • izlemeye değer en azından 6.0 verilmeliydi bence

  • O ayı ne işe yaradı geldi yerde gitti yerde ayağa kaldırmadılar bu nasıl film . en son o kaslı kötü olan o kadar enerji bombası yedi binalar yıkıldı ama o sadece dengesini kaybedip düştü . trapesine vurduğumunu . güçleri birleştirmeye ne gerek vardı samuray zaten ipleri kesiyordu . ayı keşke görünmez olsaydı . gerçi zaten görünmezdi. kızla ayı aşık mıydı anlayamadım . bide proföser gaz yedi ertesi gün kızı görünce öldü . senaryo iyi ayı kötü oynadı . bence imbd 3 değil 0 alması gerek . yapımcılar çöp . ruslar sadece pornografik çeksin işleri o :D