TLİF HAKLARI NEDENİ İLE YAYINDAN KALDIRILDI

İzledim Sonra İzle Bildir
Filmi Oylayın:
Oylama : 0 / 10 - 0 kullanıcı

The Meg izle, Jason Statham'ın başrollerinde yer alacağı The Meg filmi denizlerde yaşadığı söylenen efsane bir köpek balığını anlatıyor. 70 metreye varan boyuyla efsane bir canavar olan The Meg sadece bir efsaneden öteye gidememiş olsada bu film ile güzel dakikalar yaşayacaksınız. The Meg'de denizlerin korktucu canavarı Meg'in yaşatacağı korku ve macera anlatılacak. 2018 yılının ağustos ayında The Meg izle yicisiyle buluşacak ve o günü merakla beklediğinizi söyleyebilirim. Filmde ünlü oyuncu Statham'ın de yer alması The Meg filmini bir hayli ilginç kılıyor. Genelde aksiyon filmlerinin aranan adamı olarak gördüğümüz Jason Statham'ı bu kez farklı bir türde filmde görecek olmamız The Meg izle yecek film severleri şimdiden heyecanlandırıyor. Filmin konusunun aşağı yukarı belli olduğunu anlayabilmişsinizdir fakat biz yinede sizlere The Meg için bir özet geçelim. Diğer köpek balığı filmlerinde çok farklı olan The Meg'de bu kez gerçekten çağlar öncesinden kalma 70 metreye varan boyuyla insan tarihi boyunca denizlerde korku salmış Meg'in günümüzde ortaya çıkmasını seyredeceğiz. Olaylar bir deniz araştırma üssünde patlak veriyor. Meg üsse saldırmasıyla büyük bir hasar verir. Statham'ın canlandırdığı Jonas Taylor daha önce sadece bir efsane olarak duyduğu Meg'in gerçek olup olmadığı üzerinde araştırma yapmaya başlar. Denizin altında araştırma gemileriyle detaylı bir arama gerçekleştiren Jonas ve ekibi pek fazla ize rastlamazlar. Fakat Meg ortaya çıkıp sahildeki insanlara saldırmasıyla Jonas ve ekibi insanları kurtarmak için seferber olur. Ölüm kalım mücadelesi verecekleri Meg'e karşı bir avuç insan hayatlarını tehlike atacaktır.
 

The Meg 1080p izle

Gerçek şu ki The Meg filmi ağustos ayına kadar daha çok konuşulacak gibi gözüküyor. Filmin bu kadar popüler olmasını ise kuşkusuz Jason Statham sağlıyor düşüncesindeyim. Çünkü bu adam hangi filmde oynarsa oynasın o filmin konusuna bakılmaksınızı oldukça büyük bir seyirci kitlesi o filmi seyreder. The Meg'de de öyle bir durum geçerli olabilir. Bu filmde normal bir oyuncu oynatılmış olsa bu kadar ilgi görürmüydü bilmiyoruz ama şöyle bir gerçekte var ki Jason'un oyunculuğu her filme ayrı bir hava katıyor. Onun için The Meg filmide diğer Shark filmlerinden farklı bir boyutta yer aldığını söyleyelim. Şimdiden The Meg izle yeceğini söyleyenlerin sayısı bir hayli artarken bunun yayın tarihine kadar rekor bir seviyeye çıkacağını öngörebiliriz.

Ayrıca The Meg filminde Jason'a eşlik edecek birçok tanıdık isimleride görmek mümkün olacak. Sürekli Jason'dan bahsettik ki The Meg'de sadece Statham oynuyor algısı yaratabiliriz. Bu yanlışlığa düşmemek için The Meg filminde Cliff Curtis, Rainn Wilson ve Jessica McNamee gibi isimlerinde yer aldığını söyleyelim. Sizlere 10 Ağustos'da çıkacak olan film için bilgiler vermeye çalıştık. Sinemalarda yayınlanmasının ardında kısa bir süre sonra The Meg izle mek için sitemizi ziyaret edebilir, The Meg 1080p izle yebilirsiniz. Filmgoo.com, iyi seyirler diler.

Yorumlar (0)