İzledim Sonra İzle Bildir
  • IMDB:: 5.4
  • İzlenme::
  • Kategori:
  • Ülke:
  • Tarih:
  • Etiketler:
Filmi Oylayın:
Oylama : 0 / 10 - 0 kullanıcı

Sahte Cennet izle, John Stockwell'in yönettiği gerilim ve korku türündeki ABD yapımı film bir grup genç Brezilya ormanlarında bulunan kırsal bir kasabaya eğlenmek için gitmelerini ve daha sonra başkarına gelenleri anlatan tansiyonu yüksek Sahte Cennet filmini sizlere geniş bir şekilde anlatalım. Eğlenmek için bir grup Amerika'lı genç bir çantalarını alarak Brezilya'nın vahşi doğasına doğru büyük bir eğlenceye doğru yola çıkarlar. Brezilya'nın vahşi ormanlarının içerisinde ufak bir köye gelen genç grup burada sahilde ve egzotik barlarda sabahlara kadar eğlencenin dibine vururlar. Kızlı ve erkekli erotik dansların edildiği bir gece barda hepsi haplanmışlardır. Fakat içtikleri hapın ne olduğu konusunda hiçbir fikirleri yoktur. Eğlencenin dibine vuran grup sabah olduklarında sahil kenarında kendilerini yatarlarken bulurlar. Gece hakkında ne olduğu veya oraya nasıl geldiği konusunda hiçbir fikirleri olmayan gençler bir süre sonra bir yol bulma ümidiyle sık ormanın içlerine doğru ilerlerler. Vahşi canlılarla dolu ormanda yarı çıplak bir vaziyette kalan grup bir süre sonra ormanın derinliklerinde bir ev bulurlar. Evde birilerinin yaşadığını düşünen gençler ev sahipleri gelene kadar orada kalabileceklerini düşünürler. Bir süre sonra eve birileri gelir fakat bu gelenler hiçte dost yanlısı değildirler. Kısa bir süre içinde organ mafyaların gizli evlerinde olduklarını anlayan gençler kaçma fırsatı bulamadan yakalanırlar. Kendilerine ne olacağı konusunda hiçbir fikirleri olmayan gençler serbest bırakılmaları için yalvarsalarda mafya üyelerine tesiri olmaz. Kısa süre sonra kendilerine olacağı düşünen gençler artık organlarının alınacağını biliyorlardır. Kaçmaya çalışacaklar fakat başarılı olabilecekler midir?
 

Sahte Cennet 1080p izle

Brezilya'nın vahşi ormanlarında çekilen Sahte Cennet filmi her dakika gerilimi en üst seviyede tutarak izleyicisini ekran başına kilitliyor. Olayların mükemmel bir biçimde işlendiği Sahte Cennet izle yicileri için filmin özetini sizlere sunduk. Ek olarak oyuncu ve teknik kadrodadan bahsedelim. Başrollerde, Beau Garrett, Josh Duhamel ve Melissa George gibi isimleri görürken Sahte Cennet'in yönetmenlik koltuğunda ilk yazımıza başlarken söylediğimiz gibi John Stockwell üsteleniyor. 2006 yılında vizyonlarda boy göstermiş Sahte Cennet 1080p izlemeniz için sitemizde yer verdik. Sahte Cennet için türkçe dublaj ve altyazılı olmak üzere ikide dil seçeneği mevcut. İyi seyirler dileriz.

Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
  • Harika bir filmdir Admin zahmet değilse böyle filmlerden biraz çok ekleyin erotik dram filmlerinden daha güzeldir böyleleri bence