İzledim Sonra İzle Bildir
Filmi Oylayın:
Oylama : 0 / 10 - 0 kullanıcı

Elijah, ailesinin sahip olduğu bir şarap işletmesinde çalışmaktadır. Babası Louis ve annesi Sylvia, işlettikleri bu barbekü restoranını Elijah’ın devralmasını bekler fakat bu konuda fazlasıyla ilgisizdir. Bir gün Elijah Tanya’ya şarapla nasıl ilgilendiğini anlatır ve usta bir sommelier olma arzusunu dile getirir. Tanya onu bu işe teşvik eder. Elijah, Master Sommelier programına katılma sınavına girer ve giriş hakkı kazanır.

Daha sonra Paris’teki bir değişim programına davet edilir fakat Elijah bunu ekonomik olarak karşılayamayacağını düşünür. Sınıf arkadaşı Harvard onunla ayrılmayı kabul eder ve Elijah para toplama yoluyla ihtiyacı olan paranın geri kalanını yükseltir. Paris’teyken Elijah, Sylvia’nın kanser teşhisini öğrenir fakat Elijah’a Fransa’da kalmasını ister. Sylvia hayatını kaybeder ve Elijah cenaze töreni için eve döner. Louis’e aile restoranında yardım etmek için Sommelier programı için dersleri kaçırmaya başlar. Sonunda Elijah programdan çekilmek zorunda kalır.

Louis içeri girer ve Tanya ile birlikte Elijah’ın usta sommelier sınavına çalışmasına yardımcı olur. Elijah sınava girer ve daha sonra geçemediğini öğrenir. İki işine geri döner. Bundan sonra Elijah sommelier programına tekrar kayıt olacaktır.

Yorumlar (0)