İzledim Sonra İzle Bildir
  • IMDB:: 6.6
  • İzlenme::
  • Kategori:
  • Ülke:
  • Tarih:
  • Etiketler:
Filmi Oylayın:
Oylama : 0 / 10 - 0 kullanıcı

Şeker Adamın Laneti izle, Kentsel bir efsane, ahlaki olarak transgresif gençlerin ölümlerine odaklandı. Bir el için bir kanca olan bir adam. Arılarla dolu bir adam. Bir yüzyılı aşkın bir süredir ölmüş, ancak bir aynanın önünde durup ismini beş kez söylerseniz hayatınızı yeniden canlandıracak bir adam. Saçma geliyor, değil mi? Ancak, bu öncülü kullanarak, Candyman, tüm hesaplar tarafından, tatmin edici bir biçimde, altta yatan temalarıyla bir film izlemeye devam etmeyi düşünmemiş olan ve muhtemelen saçma bir folklor olarak görmezden gelebilecek genç bir korku hayranları çekmeyi başardı. Amerika'nın Jim Crow döneminin kanlı gerçekliği.12 yıl bir köle serbest bırakıldığında, birçok eleştirmen, ABD'de köleliğin dehşetini tam olarak açığa çıkarmak için dışarıdan bir şey aldığını belirtti. İngilizce yazarı Clive Barker'ın eseri olan Candyman, yaklaşımı çok farklı olsa da benzer bir ışıkta görülebilir. Efsanevi figürün rolünü üstlenen Tony Todd, karakterin belirttiği belirsizliğe, başkalarının eylemlerinden dolayı bir canavara dönüşen, ama yine de sevgiden yararlanabilecek bir insanın düşüncesine çekildi. Karşısında, her zaman kendi film türlerinde ağırlığını aşmış olan Virginia Madsen, 1980'lerin Chicago'yla ilgili sıkıntılı geçmişi birbirine bağlar ve zorlu bir dengeye çarpar, büyük bir olasılıkla ayrıcalık tarafından körleşmiş olmasına rağmen seyirciler tarafından sempati duyulmasına rağmen siyah insanlar için tehlikeli hale gelir. Candyman 1992.
 

Şeker Adamın Laneti 1080p izle

Madsen, şehir efsaneleri üzerine bir tez yazarı olan Helen'i canlandırıyor. Yerel folklorun çalıştığı yerden çok uzakta olmayan bir apartman bloğuna bağlandığını öğrendikten sonra Candyman'ın hikayesiyle ilgilenir. Ancak bu blok çok farklı bir dünyada. Beyaz meslektaşlarını ve siyah temizlik görevlilerini geride bırakıp, orta sınıftan siyah meslektaşı Bernadette'yı ele geçirerek, topraklarındaki varlığından rahatsız olan genç siyah erkeklerin çeteleri tarafından devriye gezen bir konut sitesine girer. Orada Candyman'ın öldürüldüğü iddia edilen düzlükte anılarda bulunduğunu iddia ediyor. Canlı duvar resimleri, mouldering duvarları süslüyor. Bir kamu tuvalet bloğu, Trainspotting'taki gibi. Bazı yerliler onu güvenlerine almaya çalışırlar, ancak potansiyel sonuçlarından korkarlar. Doğaüstü ve maddi tehditler arasındaki çizgi, Helen'in kavramaya çalıştığı bir şekilde bulanıklaşır.Şeker Adamın Laneti izle.

Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
  • Öğrenci Helen Lyle Şeker Adam’la ilgili korkunç bir efsane olduğunu öğrenir. O, aynaya bakarak adını 5 kere tekrar ettiğin takdirde ortaya çıkan kancalı bir seri katildir. Merakına yenik düşerek küçük bir araştırmaya başlayan Helen kısa bir süre sonra inanılmaz bir av oyununu başlatmış olur. Yerel güçlerin hiçbir uyarısını dikkate almaz, bu arada tüyler ürpertici seri cinayetler işlenmeye başlar.

  • tam bir komedi gülmek isteyen izlesin