İzledim Sonra İzle Bildir
Filmi Oylayın:
Oylama : 0 / 10 - 0 kullanıcı

Yönetmenliğini ve senaristliğini Emre Yalgın'ın yaptığı yerli yapım Emanet 2016 yılında vizyona giren ender aksiyon vilme polisiye filmlerinden bir tanesidir. Vizyon tarihi 5 Agustos olan Emanet filmi 7.6 ımdb puanıyla yerli filmler arasında en yüksek puanı alan polisiye ve aksiyon türünde yapımlardan bir tanesi özelliğini kendinde barındırıyor. Başrollerinde Tayanç Ayaydın, Koray Şahinbaş, İlker Yiğen gibi isimler ön planlarda yer alıyor. Sitemizde 1080p kalitesinde yer alacak olan Emanet izle yecekler için henüz fragman var. Önümüzde ki günlerde Emanet filmini sizlere paylaşmış olacağız. Siz değerli takipçilerimiz Emenat izle mek için sabırsızlanıyorsanız, bizleri takipte kalmanızı öneririm. Elimizde henüz film olmasada sizler için filmin konusunu aşağıda ki paragrafta özetledim okuyabilirsiniz.

Başrollerde ki Mirza bir sitenin güvenlik görevlisi olarak çalışmaktadır. Çalıştığı sitenin sakinlerinden birinin kızı aynı zamanda eski konsomatrisin kızı olan Elif ile aralarında bir yakınlaşma hissedilir.( Konsomatris'in ne olduğunu bilmeyenler için konsomatris: bar veya gazino tarzı eğlence mekanlarında masalara davet edilen ve müşterinin birlikte yeyip içtiği kişi). Tüm bunların için Kürşat, Leyla'nın eski sevgilisidir. Kürşat pis olaylara karışmış bu pisliğe Leyla'yı da çekmiştir. Bu pislikten çıkamayan Kürşat, küçük Elif'in gözlerin önünde annesi Leyla'yı öldürür. Tek tanık ise Elif kaçırılır. Tüm bunları duyan Mirza gözünü karartarak Elif'i kurtarmak için mafyanın peşine düşer. Kim der ki basit bir site güvenlikçisinde acımasız bir ölüm makinası çıkacağını. Tabi Mirza tüm bu olaylara tek başına girişmemektedir. Leyla'nın eski Rus dostu Steva ile tüm bunları başaracaktır. Bu aksiyon ve macera ikilinin arasında duygusal bir bağ oluşturacaktır. 

Konusunu okuduğunuz Emanet filmi umuyorum ki siz değerli ziyaretçilerin ilgisini çekmiştir. Şimdiden Emanet izle mek için sabırsızlanıyorsunuzdur. Emanet full izle me seçenekleriyle en yakın zamanda yerini alacaktır. Sizler beklerken Emanet için görüşlerinizi ve fikirlerini yorum kısmına birer cümleyle belirtirseniz filmi izlediğinizde ben böyle demiştim diyebilesiniz. Bir diğer avantajımız ise filmi izlecekler için fikir vermiş olursunuz. Sitemiz filmgoo.com tüm film severlere iyi seyirler diler.(Swordfish)
 

Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
  • Admin filmi eklediğin için çok teşekküre ederim saol

  • ADMİN FİLMİ EKLEDİĞİN İÇİN TEŞEKKÜRLER SAOL MERAKLA FİLMİ BEKLİYORUM..

  • tahminen nezaman gelır hocam heycanla beklıyoruz

  • bekliyoruz

  • Bence bu yılki arta kalan zamanda izlenmesi gereken bir TÜRK filmlerinin başında geliyor.Bu yıl çıkacak emanet ve dağ 2 filmlerini gerçekten merakla beklyorum.

  • Tayanç ayaydın bence çok daha iyi yerlerde olması gereken bir adam ama işte sinema hayatı kimin popüler olucağı bazen belli olmuyo TayanAyaydın başarılı bir oyuncu

  • filmide en yakın zamanda bekliyoruz şu an sinemalarda sanırsam.

  • Film 5 Ağustosta çıktı ve hala gelmesini bekliyoruz en kısa zamanda atmanız dileğiyle.

  • Emanet nerde