İzledim Sonra İzle Bildir
Filmi Oylayın:
Oylama : 0 / 10 - 0 kullanıcı

Türk – Japon ortak yapımı Ertuğrul 1890 filmi 25 aralıkta görücüye çıkıyor. Mitsutoshi Tanaka'ın yönetmenliğini yaptığı bir diğer adı da Kainan 1890 olan iki ülkenin geçmiş yıllarda yaşadığı olayları günümüze aktarılmak istenildiğine şüphe yok. Tabi bizim için çok sevindirici bir durum iki ülkenin ele ele verip böyle geçmiş yıllarda yaşadıkları olayları günümüz insanları aktarmaları çok sevindirici bir durum. Ertuğrul 1890 her zaman ki gibi 1080p kalitesinde Film Go da bulabileceksiniz. Film 1890 yılında Japon karasularında batmış olan Osmanlı fırkateyni Ertuğrul’un hazin hikayesini ve Japonlar'ın batan gemiden sağ kalan mürettebatını kurtarma çabaları ile dönemin lideri yani 1985'te Saddam Hüseyin'in diretmesiyle mahsur kalan 215 Japon'un Turgut Özal tarafında kurtarılmasını konu almakta.

Dedğimiz gib 25 aralıkta beyaz perdeye çıkacak Ertuğrul 1890 hd kalitesinde burada. Ertuğrul 1890 izlemek isteyenleri sitemizi ziyaret etmesi yeterli olacaktır. İyi seyirler diler filmin tadını çıkarmanızı dileriz.

Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
  • Filmleri İzlemek İçin Bulunan 1. Okru da İnternet Dowloand Manager İle Neden İndirme Yapılamıyor Sadece 4.Mailru da Yapılabılıyor Sebebi Ne ?

  • Okru’nun çalışma mantığı filmi 15-20 saniyelik kısa kesitlerin haline getirip izleyiciye sunmasıdır yani filmi indirmeni engellemiş olurlar,çözümü de yoktur mantalitesi böyle.