İzledim Sonra İzle Bildir

Küçük bir fransız köyünde yaşayan belle, tekdüze hayatından sıkılmış durumdadır. Bir gün babasının gece yolunu kaybedip bir şatoda esir edilmesi üzerine Belle, hiç de beklemediği bir durumla karşılaşır, şatonun sahibi lanetlenmiş bir prenstir Tüm zamanların en mükemmel animasyonlarından biri olan Film, ayaklarınızı yerden kesecek! Kendini esrarengiz bir yaratığa dönüşen prensin şatosunda bulan Belle'in maceralarına göz atın. Belle hayatının en önemli dersini alacak ve asıl güzelliğin insanın içinde olduğunu keşfedecek.

Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
  • tesekkurler admin bir numarasin bu filmi baska hic bir yerde turkce bulamamistim

  • Bu animasyon türü.. Bunun filmini izledim Aslı’n da ilk başlarda izlemek istemedim saçma gibi göründü bana ilk Açtığım da kadın hikayeyi çocuklarına anlatıyordu direk içime sindi görüntüsü filmdeki büyü on numara gelmeye başladı hiç sıkılmadan izledim filmin bir çok yerinde çok şaşırdım çok üzüldüm izlemeye değer bir filmdi bu animasyon nasıldır bilmem filmle aynı mı yoksa çizgi film gibi mi yapmışlar bilemem tavsiyem filmini izleyin iyi seyirler

  • Çoçuk daha önce izlemişti. Yine izlemek istedi. Fakat Film yok. Bu filmi çok aradım. Sizde bulabildim.Elinize sağlık . Teşekkür ederim.

  • filim idireceğim