İzledim Sonra İzle Bildir
  • IMDB:: 7.5
  • İzlenme::
  • Kategori:
  • Ülke:
  • Tarih:
  • Etiketler:
Filmi Oylayın:
Oylama : 0 / 10 - 0 kullanıcı

Molly's Game, Başarısızlıktan ve yoksulluktan zafere giden yolcuğun hikayesini anlatan Molly's Game adlı filmin hikayesi bir takım yaşanmış olaylara dayanmaktadır. Filmin hikayesi Molly Bloom adında bir kayak sporcusunu başarısızlıklar dolu yarışmalarından sonra para kazanmak için kumar oynatmasını anlatıyor. Molly's Game izle yicileri olarak sizlere filmin kurgusunu şöyle açıklayabiliriz. Molly kayak sporunda başarısızlıklarında sonra artık bu mesleği devam ettiremeyeceğini anladığında en kolay para kazanma yöntemini kumarda bulur. Fakat kendisi kumar oynamak yerine yasadığı bir şekilde kumar oynamak isteyenlere zemin hazırlayacaktır. Ev veya ofis neresi olursa olsun poker masası koyabileceği her yer  onun için bir kumarhaneydi. Kumar oynamak isteyenler ise ayrım gözetmeksizin paranın çekiciliğine kapılarak Molly'nin salonlarının doldurup taşırmaktadır. Molly zamanla bu işten çok para kaldırmaya başladığında göze batmaya başlar. Birgün kumar işletmekten yargıcın karşısına çıkar fakat beraat eder. Fakat Molly paranın tadını bir kere almıştı ve bu işten vazgeçmeye pek niyeti yoktur. Molly artık kazandığı parayla kumar sektöründe bir numaralı oynatıcıların arasında gösteriliyordu. Kısa bir süre sonra FBI tarafından incelenmeye başlanan Molly, bir diğer taraftan bir Rus mafyasıyla daha uğraşması gerekmektedir. Suç filmleri arasında Molly's Game izle yebileceğiniz en iyi film olarak gösterebiliriz. Gerçek olaylara da dayanması Molly's Game filmini seyretmek için bir sebeb daha gösterebiliriz.
 

Molly's Game 1080p izle

Molly's Game filmi 2017 yılında çıktığında sinema sektörüne damga vuran birkaç filmden bir tanesidir. Oyuncu kadrosu ve senaryonun oldukça professiyonelce kurgulanmış olması 140 dakikalık Molly's Game filminin her anını heyecan içinde seyredeceksiniz. İlk bakışta oldukça durağan bir konusunun olduğunu düşünebileceğiniz Molly's Game izlerken fark edeceksiniz ki muazzam bir film düşünceleri kafanızda belirecektir. Başrollerde Molly karakterini Jessica Chastain canlandırken, Idris Elba, Justin Kirk ve Kevin Costner gibi isimleri Molly's Game'in ön planlarında görmek mümkün. 140 dakika gibi uzun soluklu bir film ile Molly's Game ile sizleri baş başa bırakmadan önce Molly's Game 1080p izle yeceğinizi ve sizlere türkçe dublajın yanında altyazılı dil seçeneğinide sunduğumuzu unutmayın. Sizler için keyifli bir film olmasını dileyerim.

Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
  • film gayet güzel zaten gerçek hayattan alıntı umutlar tükenir ama umudunu kaybetmemek de insanın kendi elinde ....????? fazla söze gerek yok.

  • benzerleri içinde daha iyisini bulamazsınız. haramın ne olduğunu da iyi anlayabilmek mümkün.