İzledim Sonra İzle Bildir
Filmi Oylayın:
Oylama : 0 / 10 - 0 kullanıcı

İslamın ortaya çıkması ve yayılmasında öncülük etmiş olan Hz. Muhammed bu uğurda bir çok fedakarlık yapmış ve azımsanamayacak kadar başından olay geçmiştir. Fakat bunların hiçbiri Hz. Muhammed'i Allah'ın dini olan İslamiyeti yaymasına engel olmamıştır. İslamiyeti yaygınlaştırmasında Hz. Muhammed'e karısından tutunda tüm akrabaları ve arkadaşları yardım etmiştir. Tüm bunların yanında yardım edenlerin aksine karşı çıkanlarda olmuştur. Fakat  Hz Muhammed Allahın Elçisi bunlara karşı durmuş ve islamiyeti yaygınlaştırmıştır.  Hz Muhammed Allahın Elçisi, Hz. Muhammed'in 12 yaşına kadar olan yılları ve o yıllarda Mekke'deki olaylar konu almış.

İran'lı ünlü yönetmen Mecid Mecidi'in 30 milyon Amerikan doları harcayarak çekimlerini yaptığı Hz Muhammed Allahın Elçisi filmi İran'da gösterime girdi. Türkiye'de gösterime giriş tarihi ise henüz belli değil. Sareh Bayat ve Rana Azadivar ikilisinin başrollerinde yer aldığı Hz Muhammed Allahın Elçisi izle mek isteyen meraklıları en kısa sürede meraklarını gidereceğiz ve filmi yayınlayacağız. Sadece şuan filmin Türkiye'de yayınlanmasını bekliyoruz 🙂

Hz Muhammed Allahın Elçisi 2016 Full izle başlığı altında sizlere fragmanını paylaştığımız filmi en kısa sürede aynı başlık altında paylaşacağız. İlk olarak 1080p kalitesinde sizlere paylaşmak istediğimiz Hz Muhammed Allahın Elçisi'ni altyazılı ve türkçe dublaj dil seçenekleriylede paylaşacanızdan emin olabilirsiniz. Sitemizi ziyaret eden ve Hz Muhammed Allahın Elçisi 2016 Full izle mek için ziyaret edecek olanlar için şimdiden iyi seyirler diliyoruz. filmgoo.com takipte kalmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar