İzledim Sonra İzle Bildir
Filmi Oylayın:
Oylama : 3 / 10 - 1 kullanıcı

İMBD puanı dusuk olsada korku adına gercekten güzel bir filmdir. Gerilim ve korku kategorilerini tasıyan ölüm çıkmazı 2 izle filmi izleyicinin beğenisini kazanmıştır. Filmde bir otopsi bolumunden 2 kişinin cesede otopsi yaparken bayan olanın o gun dogum gunudur ve gitmesi gerektir gece cok gec olmustu zaten calısma sureside dolmustu bir bayan bi ekrek gec saatte otopsi yaparken otopsi alanında doğum gununu kutlamak isterler ancak işler sandığı gibi girmemiştir. iri yarı bir adam otopsi için morga geldiğinde onun yaşadığını ve psikolojik bir insan olduğunu kimse bilmemektedir. Psikolojik hasta adam uyanır ve tek tek oradaki insanları oldurmeye baslar taaki son kisi onu oldurene dek. Korku adına guzel bir filmdir filmi izleyenler 1 yorum yaparlarsa bizde memnun ve mesut oluruz.

Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
  • siteniz çok güzel çok kaliteli yüklediğiniz filmler 10 numara tşk

  • Bu site, desteklenmeyen bir protokol kullandığı için güvenli bir bağlantı kurulamıyor. Bu Uyarı Sadece bendemi var ?

  • merhabalar sitenizi yeni gördüm.maalesef google da arattıgımızda 2. sayfada gözküyür bu sizin için eksi bir handikap arakdaşlarımada önereceğim siteyi.ama izlediğim bazı filmlerde yarı ingilizce yarı türkçe bunu düzeltmenizi istiyorum

  • admin film link i ölmüş sanırım yenileme şansın varmı?

  • belki bir çoğunuz bildiği gibi WWE amerikan güreşinin iyilerinden Kane tam bir piskopatı canlandıran kane 2 serilik filmde çok iyi bir oyunculuk sergiledi bana böre korku sahneleri her ne kadar iyi olmasada filmin akışı güzeldi bu tarz da filimlere merakı olanlar izlesin :)

  • Film güzel korku sahneleri ayrı güzel benim puanı. 7.3

  • Jaso’nin erkek kardesi sayılır