İzledim Sonra İzle Bildir

Sevgilisi Mary Jane'den ayrılan Peter ona gerçek kimliğini açıklayıp açıklamamak arasında kaldığı için oldukça zor bir dönem geçirmektedir. kararsızlık içine düştüğü bu esnada Mary Jane'in, patronun oğlu John'la birlikte olmaya başlaması iyice canını sıkar. Bunlara, halasının mali sıkıntıları ve hayattaki tek dostu Harry Osborne'un, babasının ölümünden kendisini sorumlu tuttuğu için Peterdan uzaklaşması onu depresyonun eşiğine getirmiştir. Bu esnada, yeni düşmanı Doktor Ahtapot'un ortaya çıkmasıyla Peter Parker'ın hayatı içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Devam Filmleri (Örümcek Adam)
İnanılmaz Örümcek Adam 2 Türkçe Dublaj 1080p izle
7.0

İnanılmaz Örümcek Adam 2 Türkçe Dublaj 1080p izle

Örümcek Adam 3 HD izle
6.2

Örümcek Adam 3 HD izle

Örümcek Adam 2 Full HD izle
7.4

Örümcek Adam 2 Full HD izle

Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
  • Bizce Gelmiş Geçmiş En iyi Örümcek adam filmi, Sanırsam 100 senede geçse böyle film gelmeyecek.. Tren Sahnesi Zaten Asırlık bir Teknolojiyle Hazırlanmış, 500 senede geçse efektler den gıdım amatörlük göremeyeceksiniz, Hepinize İyi Seyirler...

  • Tobey’li film daha güzeldi, bu filmi ciddiye almamışlar sanırım, Andrew yakışmamış role ama yansıtılan Spider-Man iyiydi.

  • Tren sahnesi çok etkileyiciydi bir de örümcek adam için gökdelen dikilmesi lazım burada olsa adam zor ağ fırlatır :D

  • VAY BE ESKİDEN NE SEVERDİM BUNU ŞİMDİ ÖRÜMCEK ADAM SERİSİNİDE BATIRDILAR 2017 FARKLI ÖRÜMCEK ADAM 2018 DE FARKLI ÖRÜMCEK ADAM ÇIKACAK YAZIK ETTİLER SERİYE. DEMEK İSTEDİĞİM REMAKE PROJE YAPMALARI DEĞİL BİR SERİ BİTMEDEN BAŞKA FİGÜR ÇIKARIRIR GİBİ FİLM ÇIKARTMALARI SIKINTI İNSANLAR BUNU ARTIK YEMİYOR. AKLIMA BATMAN SÜPERMAN YAPIMI GELDİ FİLM O KADAR REKLAM YAPTI NASIL BİR FİLM OLDUĞU ÇIKTI ORTAYA ÇOĞU KİŞİ AĞIR ELEŞTİRDİ FİLMİ BENDE ŞAHSEN BUNLARDAN BİRİYİM.

  • Admin Türkçe Altyazılı Gelecekmi

  • KARDEŞ SENİN BİLGİN VARMI ALTYAZILI GELECEKMİ ACABA ÇÜNKÜ 1-3 DE VARDA Bİ BUNDA YOK