İzledim Sonra İzle Bildir
Filmi Oylayın:
Oylama : 0 / 10 - 0 kullanıcı

Mika yaz tatilini geçirmek için büyükannesinin çiftliğine gider, burada ahırın arkasında, kendisi gibi vahşi ruha sahip bir at keşfeder. Mika, Ostwind adındaki bu atı evcilleştirerek binicilik konusundaki yeteniğini sergiler. Katja von Garnier’in yönetmenliğini üstlendiği filmi Cornelia Froboess, Hanna Binke ve Marvin Linke gibi isimler başrollerini paylaşmıştır.  Kasırga izle sitemiz takipçilerine iyi seyirler diler.

Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
  • Paylaşım için teşekkürler ailece izlenecek süper filim

  • sayın admin HDNOS seçeneginde filim izlenmiyor lütfen PULUS seçeneginide eklegin emeginiz için sagolun

  • Valla ne diyeyim bilmiyorum :( ben çok beğendim ;) bir insan ile hayvanın arasında ki duygusal bağ ancak bu şekilde anlatılabilirdi ;) tabi bazı insanım diye geçinenlerin kıskançlıkları yüzünden kaç kişi canından oluyordu buna at da dahil :( Allahtan ki film o şekilde o kötü kıskanç istediği berbat son ile bitmedi ;) birgün evet bir gün mutlaka iyiler ve iyilik kazanır ;) bu atlar çok ama çok asil ve hisli hayvanlar ;) film süper tavsiye edilir ;) emeği geçen herkese teşekkürler ;)

  • Kapak resmindeki atı ilk fil sanan bir tek ben miyim ?

  • valla ne yalan söyleyeyim sen fil sandım yazınca bende o şekilde baktım fil gördüm ;) ama öncesinde at olarak görmüştüm :) bakış açısı ;) kızın saçındaki tüy den dolayı evet fil i andırıyor ;)