İzledim Sonra İzle Bildir
  • IMDB:: 5.8
  • İzlenme::
  • Kategori:
  • Ülke:
  • Tarih:
  • Etiketler:
Filmi Oylayın:
Oylama : 0 / 10 - 0 kullanıcı

Paranormal olayların yaşandığı güzel bir seri korku filmin 3. filmi Paranormal Activity 3 ile sizlerin karşınızdayız. Korku filmleri arasında en çok tutulan Paranormal Activity tüm serilerinde izleyici kitlelerini ekran başına toplamayı başarmış ve bu filmde de başarıyor. Sanırım bu kadar az maliyetli olupta bu kadar yüksek gelirin elde edildiği başka bir sinema filmi yoktur diye düşünüyorum. Sokaktan geçen 3 insandan bir tanesi muhakkak Paranormal Activity 3 izle miş ya da duymuştur. Bu kadar kaliteli ve izlenme oranı yüksek olan Paranormal Activity serinin 3. filmini sizlere paylaşıyoruz. Filmi izlemeden önce burada Paranormal Activity 3 hakkında bazı bilgiler aktarmaya çalışacağım. Dİğer ilk iki filmde yaşananları izleyenler biliyordur, bilmeyenler için Paranormal Activity'nin nasıl bir senaryo üzerine kurulduğunu anlatalım. Amatör kamerayla insanlar evlerin içerisinde gece gündüz kayıt almakta ve yaşadıkları gözle göremedikleri Paranormal olayları çekerek olayları bizlere aktarmaktadır. Serinin üçüncü filmine geldiğimizde pek fazla birşeyin değişmediğinizi söyleyebilir. Değişen sadece oyuncular ve görüntünün çekildiği yerler. Konu olarak Paranormal Activity 3 izle yicisi diğer bölümlerden farklı pek birşey göremecektir. Paranormal Activity serisinin korkutucu olmasının dışında sahnelerin gerilim yüklü olması Paranormal Activity izleyen kitlenin en çok sevdiği haz diyebiliriz. Yoksa bu kadar durağan ve çok fazla nesnel durumların yaşanmadığı bir film nasıl seyircinin kalbinde taht kurabilir işte bu özgünlüğün sayesinde. Bu tarz çok fazla filmin olmaması ve izleyiciye yeni bir tarzmış gibi gelmesi Paranormal Activity 3 izle mek için en iyi sebeb demek doğru olur. Tüm bu övgüleri yazarken Paranormal Activity 3'ün ve diğerinin bunu hal ettiğini söyleyelim.

Birçok filme imza atmış başarılı yönetmen Ariel Schulman Paranormal Activity 3'ü sizler için güzelleştiriyor. Her zaman iyi filmler çıkaran başarılı yönetmen Paranormal Activity 3'de de hakkının verilmesi gerekir. Filmgoo.com olarak online film izleme sitemizde sizlere Paranormal Activity 3 filmini sunmaktan gurur duyuyor ve sizlere bu hizmeti 1080p sağlayabildiğimiz için mutlu oluyor. Paranormal Activity 3 için çift dil seçeneğimizde sizlerle olacaktır. Filmi dilediğiniz gibi izlemekte özgürsünüz. Bizler sizlere iyi seyirler diler, ufak yorumlarınızı bekleriz.

Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
  • Admin öncelikle bu filmi eklediğiniz için teşekkürler. Bu filmi herkese tavsiye ederim kesinlikle izlenilmesi gereken bir film özellikle korku seven arkadaşlar filme bayılacaksınız ben bir izleyici olarak söylüyorum anlatılmaz ancak izleyip yaşanır. Bu gibi korku filmlerini daha fazla eklenmesini istiyorum admin harikasın devam böyle güzel filmlerini bekliyoruz iyi çalışmalar kolay gelsin filmgoo ekibine. Admin birde sizden ricam Dabbe 6 filmini eklermisiniz en zamanda bekliyoruz.

  • eski film izledik bunu admin