İzledim Sonra İzle Bildir
Filmi Oylayın:
Oylama : 0 / 10 - 0 kullanıcı

Sene 1941 Almanya'nın ağır sanayi ekipmanarıyla donatılmış Nazi ordusu Avrupayı tahrip etmektedir. Bu savaşı sonlandırmak için Devreye giren ABD bu savaşta genç pilotlara ihtiyaç duyulmaktadır. Rafe McCawley ve Danny Walker ise Amerika ordusunda çalışan çocukluktan beri arkadaş olan iki birer pilottur. Bu savaşta onlara büyük iş düşecektir. Pearl Harbor izle

Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
  • Vay be, sene 2002, tabi o zamanlar CD kiralama vardı... Filmi kiraladım, kuzenle izliyoruz filmi o kadar beğenmiştim ki, para biriktirip orijinal CD sini almıştım:) hala arşivimde durur 3 CD falan. Tamam propaganda gırla ama, filmi her açıdan değerlendirmek lazım. İki evetle uğurluyoruz. Bi eveti de ben affleck ’in vaktiyle J. lopez’i naniklemesinden kırdım. La bulmuşunda bunuyon ha.. easy boooy easy:)

  • hd nos yükleyin artık şu filmeleri dandik görüntüleri atmayı bırakın

  • güncelleyin filmi, hd nos atın

  • Baskın anı ve sonrası görsel açıdan güzel. Film 3 saat kadar olduğu için dizi film seyreder gibi 4-5 günde bitirebildim. Bari, 4 yıl sonra Pearl Harbor’un intikamı için Japonya’ya atılan atom bombalarını da filme ekleseydin Bay Michael Bay.