İzledim Sonra İzle Bildir

Sherlock Holmes'un aynı isimli kitabında uyalanmış bir filmdir. Aksiyon, suç ve macera türlerini içinde barındıran bazende güldüren olaylara mizahi bir şekilde yaklaşılmış bir filmdir. Filmin koonusu: Dövüş sanatlarını kendi teknikleriyle ve zekası ile birleşitirip bunuda bir silah gibi kullanan Holmes, bu serüvenin de ülkesine zarar verebilecek kötücül bir saldırıyı gün yüzüne çıkarmak için yeni bir düşman ile savaşmakta.

Sitemizde 2009 yapımı Sherlock Holmes filmini bulabileceksiniz. Dediğimiz gibi Sherlock Holmes izlediğinize pişman olmayacağınız bir film aksiyon ve serüven Sherlock Holmes de.

Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
  • robert downey jr oynuyo nasıl kötü olsun :)

  • Güzel..

  • Her şeyden önce oyuncuya/lara ve türe ilgi duymuyorsanız ağzı ile kuş tutsa o yapımdan size bir şey çıkmaz. Tabi bunun yanında senaryo, oyunculuk, efekt, yönetmenlik, kostüm gibi olaylarında yerli yerinde olması gerekir ki bu yapımda da kendine has senaryosu (ben bu tarzı pek sevmesem de filmde sırıtmamış ki oyuncuların yeteneği bu konuda işi kendi içinde halletmeye yetmiş), güzel oyunculukları, yerinde kostüm, efektleri ve iyi bir yönetmen ile ortaya hoş bir yapım çıkmış.

  • Sıradan bir yorum yapmak yakışmaz ama; müthişti..

  • FEVKELADENİN FEVKİNDE ENAZ 15 KİTABINI OKUDUM

  • Sherlock Holmes her zaman ki gibi muhteşem.Holmes’un keskin zekası filmede yansımış.Ve sizi durmadan şaşırıyor.Yönetmen çok doğru bir oyuncu seçimim yapmış.Özellikle Sherlock Holmes’u Robert Downey Jr. yaparak filme daha da güzellik katmış.Ayrıca film sadece polisiye değil, hem komedi hemde biraz bilim kurgu filmi.Filmi izlemeyenin kesinlikle pişman olcağından eminim.İzlemenizi tavsiye derim.Sakın İMDB puanınıa takılmayın.İMDB hiçbir zaman filmlere hak ettiği puanı vermemiştir.Verdiyse de ben görmedim :) Benim puanım:8.5

  • Sherlock çok iyi yansıtılmış. Ve mükkemel bir senaryo var. Etkileyici bir film. Film komedi filmi de sayılabilir. Benim puanım:8,2