İzledim Sonra İzle Bildir
Filmi Oylayın:
Oylama : 0 / 10 - 0 kullanıcı

Hayattaki bazı duyguların tadını yavaş yavaş almaya başlayan 19 yaşındaki Lucy'in kısa zaman önce annesinin intihar etmesi üzerine yaz tatilini birlikte geçirmesi için annesinin arkadaşlarının birinin yanına Toskana'ya gelir. Lucy ilk defa buraya gelmemiştir. 4 yıl öncede burada bulunmuş ve hayatının ilk öpücüğünü burada yaşayan Nicola'dan almıştır. Şimdi tekrar burada bu duyguları daha farklı bir şekilde yaşacaktır. Romantik filmler kategorisinde sunduğumuz Çalınmış Güzellik izlemeniz için hazır. Kalitenin adresi filmgoo.com iyi seyirler diler.

Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
  • Filmgo senin gibi 1080p HD oluşuyla nam salmış bir site nasıl 720p ye düşer, ayıp ve de yazık. rakip sitelere güldürme kendini

  • Filmin 720p den üstü yok orjinalde yok yani. Blurayi yok webdl sadece 720p vardı.

  • iyi de altyazı küçüçük oluşuyla çok berbat, film izlenecek gibi değil. bu siteden bir film izleme keyfimiz vardı onunda içine ettin admin. neden önceki büyük altyazıyı kullanmıyorsun, bunun ne kadar kötü olduğunun fakında değil misin?

  • iyisinde bazen çok boş yorum yapıyorsun. Sen tv de izleyeceksin diye bu kadar uzatma. Beğenmiyorsan gider başka siteden izlersin bu çevirdiğim filmleri. Keyfim öyle istedi bu altyazıyı kullandım. 20 filmi bu altyazı ile çevirdim böyle yayınlanacak o 20 film.

  • 15 sene kadar önce cine5 de izlemiştim. ergenlik dönemimi mahfetmişti :) bertolucci filmlerinde aşırı sürealizm var malesef.

  • ali abisi kurban olsun ,şimdi botoks,ve yüz gerdirmeden ne hale gelmiş...