İzledim Sonra İzle Bildir

Korku severlerin oldukça seveceği bir film Şeytanın Ölüsü izle filmgo takipçilerine özel Hd kalitede başka bir yerde bulamayacağınız kalitede Şeytanın Ölüsü izlecek olan filmgo takipçileri arasında sizde yer almak istiyorsanız Şeytanın Ölüsü izle linki burada. Film, Baş kahraman Ash, sevgilisi Linda ile birlikte, yanlarına başka bir çift ve arkadaşları Cheryl'i alarak, Tennessee ormanındaki bir kulübeye haftasonu tatillerini geçirmeye giderler. Kulübenin mahzeninde ölülerin kitabı Necronomicon'u  ve bir ses bandı bulurlar ve artık onlar için korku dolu dakikaların başladığını anlatmakta. İyi seyirler dileriz. The Evil Dead

Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
  • dizisini izliyorum admin bey, simdi filmini izleyelim bakalim

  • Çok fazla kan efekti vardı :) :) birkaç sahnede kahkaha attım , çok absürt bir şey ... Özellikle film bittikten sonra çalan şarkı beni baya şaşırttı. Boş vaktiniz varsa bunu daha iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz pek hoş değildi açıkçası. Yani daha doğrusu çok çok vasat değildi ama efektler yapmacık ve aşırı derecede çığlık içeriyor . Fakat filmin çekildiği zamanı göz önüne alacak olursak efektler yine de şaşırtıcı :) İzlemeden önce sesi kısmanızı tavsiye ederim . İyi Seyirler :)

  • korku filmini bi kenara ayıralım :) efekler berbat ötesi bağırmalar çağırmalar ayrı bir komık olmuş. bunları ayırırsak ve boş vaktiniz varsa açıp izleyin yorum yaparsınız sonra :)