İzledim Sonra İzle Bildir
Filmi Oylayın:
Oylama : 0 / 10 - 0 kullanıcı

2004 Japonya yapımı korku filmleri kategorisinde bir film olan Garez izle sitemizde türkçe dublaj ve altyazılı hd siz değerli ziyaretçilerimize sunulmakta. Yönetmenliğini Takashi Shimizu'nun yaptığı Garez filminin konusu şu şekilde, Japonya'da bir değişim öğrencisi olarak eğitim gören Karen adında bir genç kızdır. Sosyal görev için Japonya'da bulunan Karen olayların hiçirinden bir haber şekilde o gün gelemeyeceğini söyleyen bir hemşirenin yerine yaşlı bir kadına bakmaz zorundadır. Yaşlı kadının evine gittiğinde Söz konusu eve girdiğinde, yaşlı bir kadın çok korkunç bir durumda olduğunu ve yaralanmış olduğunu fark eder. O esnada üst kattan çok garip sesler gelmektedir. Ne olduğunu öğrenmek isteyen Karen işte o zaman dehşete kapılacaktır. İyi seyirler dileriz.

Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
  • Admin filmi eklediğiniz için teşekkürler elinize sağlık yine her zamanki gibi görüntü ve kaliteniz konuşuyor admin.En iyi site sizsiniz bence en iyi filmlerin adresi filmgo.

  • Film gayet güzel ;) her saniyesi merak uyandırıyor ;) ses efektleri ile korkutmaya uğraşmıyor hiç değilse ;) emeği geçen herkese teşekkürler ;)

  • Serinin tüm bölümlerini yüklermisin admin.... şimdiden teşekkürler

  • SERİNİN TÜM BÖLÜMLERİNİ İZLEDİM HEPSİ BİRBİRİNİN TEKRARI OLMUŞ BEN BEĞENMEDİM