İzledim Sonra İzle Bildir
Filmi Oylayın:
Oylama : 0 / 10 - 0 kullanıcı

Doğu Almanya olarakda bilinen Demokratik Almanya Cumhuriyeti yıkılmadan 5 yıl önce çok dikdatör bir rejim içersinde yönetilmekte ve büyük devlet adamları adım adım izlenmekteydi.  Bu dinlemeler sebebiyle ülkede bir çok siyasi lider ifşa edilmiş 17 milyon nüfusu olan ülkede 200 bin kişi devlet aleyhine dolap çevirme suçu ile cezalandırılmıştır. Fakat hükümetin sapıkça politikası bu dinlemeleri insanların özel hayatlarını araştırmak içinde kullanması ülkede büyük bir kaos yaratacaktır.

Başkalarını Hayatı 2006 yapımı gerilim filmleri kategorisinde oldukça iddialı bir yapım ve bu bağlamda oldukça akıcı senaryosu ve filme olduça farklı bir hava katmış durumda. Başkalarının Hayatı izlediğinizde insanların gizli sırlarını ve yaşantılarındaki dramatik olaylara şahit olacaksınız. Sizler için Başkalarını Hayatı 1080p izlemeniz için sitemizde Türkçe Dublaj izle ve Altyazılı izleme seçenekleri ile paylaşıyoruz.

Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
  • 2007 filmleri iyi oluyor

  • asla pişman olmayacaksınız.

  • 1080p Altyazılı çok güzel tek böyle veren yer sizsiniz belki film zaten muhteşem de altyazılının birçok yeri rezalet.Başka bir sitedende izlerken baktım iki Almanca altyazıda da farklı çevirmişler.Bu Almanca konuşulanı herkesin farklı anladığı bir dilmidir hiç sanmıyorum.Birde 28.80 Lira nedir be?Ordaki lira ne onu anlamış değilim çeviren arkadaş.