z

İzledim Sonra İzle Bildir
Filmi Oylayın:
Oylama : 0 / 10 - 0 kullanıcı

Aksiyon ve suç filmleri türünde muhteşem bir film. İki saate yakın gösterim süresiyle sizleri zamanın nasıl aktığını unutturacak bir film. 2017 yılında vizyona giren Karanlık Şehir filmi bizlere şöyle bir olay örgüsü ile karşımızı çıkıyor. Zaid çok iyi bir doktordur. Birgün kardeşi saldırganların saldırısına uğramış ve ağır yaranlanmıştır. Zaid ise hiçbir müdahale yapamaz. Kardeşinin ölmesinin ardından Zaid kritik kararlar verir. Çok sevdiği doktorluk mesleğini bırakarak sokaklarda suçlulara karşı mücadele etmeye karar verir. Bunun için özel bir eğitim alır ve ilk önce kardeşinin ölümüne sebeb olanların peşine düşer.Underverden – Karanlık Şehir 1080p izle

Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
  • Bunu yazerken utanıyorum ama maalesef yurtdışında arap türk vs yaşayanların yaptığı kötü işler anca bu kadar güzel anlatılırdı.Herkes yurtdışında yaşayan temiz işlerle uğraşıyor zannediyor ama maalesef her kötü işin arka planında buradada olduğu gibi gayet iyi anlatmış. gerçektede böyle :)

  • Film biraz gereksiz olarak uzun tutulmuşsa da, gayet güzel, akıcı ;) insanın başına ne zaman ne geleceği belli değil, dedirten bir film ;) teşekkürler ;)

  • başları iyi olan ama amatorce biten bir film kısacası zaman kaybı