İzledim Sonra İzle Bildir
Filmi Oylayın:
Oylama : 0 / 10 - 0 kullanıcı

Cinayete meyilli Sawyer ailesinin efsanevi hikayesine Tobe Hooper’ın yıllarca insanların arkalarında bir iz bırakmadan kaybolduğu Newt, Teksas’ta geçen 1974 yapımı korku klasiğinin kaldığı yerden devam ediyor… Kasaba halkı uzun zamandır bu kayıplardan Sawyer ailesinin sorumlu olduğundan şüphelenmektedir. Şüpheleri sonunda genç bir kadının dört arkadaşının korkunç şekilde öldürülmesinin ardından Sawyerların evinden kaçtığı sıcak bir yaz gününde doğrulanır. Küçük kasabada söylentiler artınca, öfkeli bir kalabalık Sawyerların evinin etrafını sarar ve evi ateşe vererek ailenin tüm fertlerini öldürürler. Dahası, öldürdüklerini düşünürler. Yıllar sonra ilk olayların yaşandığı yerden kilometrelerce uzakta yaşayan Heather isimli genç bir kadın bir gün, hiç tanımadığı büyükannesinden kendisine Teksas’ta bir ev miras kaldığını öğrenir. Aile köklerini ortaya çıkarmak için arkadaşlarıyla yolculuğa çıkan Heather Teksas’a vardığında mirasın büyük ve terk edilmiş bir ev olduğunu öğrenir. Ancak bir anda sahip olduğu servet, evin karanlık ve rutubetli bodrum katında kendisini bekleyen korkuyla karşılaşınca, ona pahalıya mal olur.

Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
  • süpersin admin serinin diğer filmlerinide ekliyebilirmisin acaba

  • müthiş

  • diger bolumleride yukleyebilirmisiniz

  • Adına yakışan katliam filmi müthiş

  • Gerçekten film hakkını veriyor.izleyince görceniz zaten.

  • Admin bu filmi türkçe dublaj olarak ok.ru seçeneği ile 1080p tekrardan yüklermisiniz.Birde bu filmin diğer serilerini eklermisiniz.

  • Süper bi film kesin tavsiye ben çok daha önce izlemiştim ama 18 için daha çok.Bu arada admin oynatıcıda sıkıntı var

  • Bu tür filmleri sevenler muhakkak izlesinler, konu ve serinin diğer filmleri ile ilgili biraz bilgi vermek istiyorum. Teksas Testere Katliamı filmlerinin esin kaynağı Thomas Hewitt’tir. (Teksas Travis County-20 Ağustos 1973-bulunan ceset sayıdı 33) Polislere saldırdığı videoda yüzünde bir maske olduğu görülüyor. Bu olaydan ayrı olarak, bir de Edward Gein var. 1947 ve 1957 yılları arasında cinayetler işlediği ve ceset parçalarından çeşitli objeler yaptığı belirtiliyor, fakat cinayetleri testere ile işlememiştir. Ed Gein, Sapık (1960) ve Kuzuların Sessizliği (1991) filmlerine ilham kaynağı olmuştur. Asıl önemlisi ise, Leatherface (Deri Surat) karakteri Edward Gein’den esinlenerek yaratılmış, testere ve deri suratlı Teksas Katliamı filmleri ise Thomas Hewitt olayı üzerine kurgulanmıştır ve hiçbir film diğerinin devamı olmadığından seyir sıralaması önemli değildir. Filmlere gelirsek; Texas Chainsaw Massacre-1 (1974) Yönetmen-Tobe Hooper. Orjinal ilk film, fakat ben beğenmedim. Texas Chainsaw Massacre-2 (1986) Yönetmen-Tobe Hooper. Berbat bir film, korku değil, sanki bir komedi filmi. Leatherface : Texas Chainsaw Massacre-3 (1990) Yönetmen-Jeff Burr. Fena değil. Teksas Kasabı (1994) Yönetmen-Kim Henkel Tek kelimeyle berbat. Teksas Katliamı (2003) Yönetmen-Marcus Nispel. 1986 ve 1994’e göre çok daha iyi olmuş. Teksas Katliamı Başlangıç (2006) Yönetmen-Jonathan Liebesman. Güzel. Texas Katliamı (2013) Yönetmen-John Luessenhop-Güzel 2017’de ise Leatherface adlı yeni bir film geliyor.